OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում
