OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Label
ka: სათაური

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება
