OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន
