OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Ok
kn: ಸರಿ
