OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Label
ku: پێناس

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری
