OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas
