OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Ok
lv: Labi
