OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
