OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်
