OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Requirements
nl: Vereisten
