OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: Warning
oc: Avertiment

en: Ok
oc: D'acòrdi
