OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Requirements
pl: Wymagania
