OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Ok
ps: سمه ده
