OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Etiqueta

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Requirements
pt: Requisitos
