OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare
