OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Requirements
ru: Требования
