OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Requirements
sk: Požiadavky
