OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo
