OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Ok
ta: சரி
