OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Label
te: లేబుల్

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక
