OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน
