OhDear Integration (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
