OpenID Connect Client (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: General
hy: Ընդհանուր
