OpenID Connect Client (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: General
lt: Bendras

en: First name
lt: Vardas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Default role
lt: Numatyta rolė

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis
