OpenID Connect Client (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: General
gu: સામાન્ય
