OpenID Connect Client (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: General
nl: Algemeen

en: First name
nl: Voornaam

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Generic
nl: Generiek

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Family name
nl: Achternaam

en: Default role
nl: Standaard rol

en: Login URL
nl: Login-URL

en: General configuration
nl: Algemene instellingen

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: Given name
nl: Voornaam

en: Scopes
nl: Bereiken
