OpenID Connect Client (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: General
he: כללי

en: First name
he: שם פרטי

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Login page
he: דף כניסה
