OpenID Connect Client (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Custom
pt: Personalizado

en: General
pt: Geral

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Generic
pt: Genérico

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Family name
pt: Sobrenome

en: Default role
pt: Grupo predefinido

en: General configuration
pt: Configuração geral

en: Login page
pt: Página de autenticação

en: Given name
pt: Prenome
