OpenID Connect Client (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: General
bn: সাধারণ
