OpenID Connect Client (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: First name
ca: Nom

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Login page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
