OpenID Connect Client (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Generic
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
