OpenID Connect Client (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: General
tr: Genel

en: First name
tr: Ad

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Default role
tr: Varsayılan rol

en: Login URL
tr: Giriş URL

en: Login page
tr: Giriş sayfası

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
