OpenID Connect Client (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: General
az: Əsas

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Login page
az: Giriş səhifəsi
