OpenID Connect Client (1.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: General
hi: सामान्य

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
