OpenID Connect Client (1.0.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: General
ku: گشتی

en: Login page
ku: پەڕەی چوونەژوورەوە
