OpenID Connect Client (1.0.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: General
ru: Общий

en: First name
ru: Имя

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Display name
ru: Название отображения

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Family name
ru: Фамилия

en: Default role
ru: Роль по умолчанию

en: Login URL
ru: Ссылка авторизации

en: General configuration
ru: Основная конфигурация

en: Login page
ru: Страница входа
