OpenID Connect Client (1.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: None
th: ไม่มี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: General
th: ทั่วไป

en: First name
th: ชื่อ

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง
