OpenID Connect Client (1.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: General
ar: عام

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Login page
ar: صفحة الدخول

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
