OpenID Connect Client (1.1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: General
be: Агульны

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Login page
be: Старонка ўваходу

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
