OpenID Connect Client (1.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Login page
bo: ནང་འཇུག་ངོས
