OpenID Connect Client (1.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: General
eu: Orokorra

en: First name
eu: Izena

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Display name
eu: Bistaratu izena
