OpenID Connect Client (1.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.
