OpenID Connect Client (1.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Login page
km: ទំព័រ​ចូល
