OpenID Connect Client (1.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: General
sl: Splošno

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.
