OpenID Connect Client (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Login page
sr: Страница за пријављивање

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
