OpenID Connect Client (1.1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: General
vi: Tổng quát

en: First name
vi: Tên

en: Session closed for %name.
vi: Phiên truy cập đã kết thúc của %name.

en: Generic
vi: Chung

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Login page
vi: Trang đăng nhập
