OpenID Connect Client (1.1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: General
cy: Cyffredinol

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.
