OpenID Connect Client (1.1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Client ID
da: Klient ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: General
da: Generelt

en: First name
da: Fornavn

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: Display name
da: Display

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Default role
da: Standardrolle

en: General configuration
da: Generel konfiguration

en: Login page
da: Login-side

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
