OpenID Connect Client (1.1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: General
et: Üldine

en: First name
et: Eesnimi

en: Session closed for %name.
et: Kasutaja %name seanss on lõpetatud.

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: General configuration
et: Üldised seadistused

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
