OpenID Connect Client (1.1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: General
ja: 全般

en: First name
ja: 名

en: Session closed for %name.
ja: %name さんのセッションが終了しました。

en: Display name
ja: 表示名

en: Authentication
ja: 認証

en: Default role
ja: デフォルトの役割

en: Login page
ja: ログインページ

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
